تبلیغ و تلگرام

تمام حقوق این سامانه متعلق به شرکت فناوران بشری پرداز دارمان ایساتیس می باشد

ورود به پنل کاربریثبت نام

سایت تبلیغ و تلگرام ؛ پل ارتباطی میان مدیران کانال ها و ارائه دهنده پکیجهای افزایش عضو و تبلیغات در حوزه تلگرام برای اولین بار! همزمان با تبادلات و افزایش چندین برابر اعضای کانال خود، کسب درآمد کنید.

(خدمتی نوین و متفاوت از گروه برنامه نویسی بشری پرداز)

کانال ما را در تلگرام دنبال کنید
 •    صفحه اصلی
 •    درباره ما
 •    تماس با ما

صفحه اصلی

جستجوی کانال بر اساس دسته بندی و موضوع
نام شرح تعداد اعضا

درباره ما

 • تلگرام یک شبکه‌ی اجتماعی بزرگ و تاثیر گذار در ایران است که میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها ایرانی در داخل و خارج کشور را با هم مرتبط ساخته، جای بسیاری از وب سایت‌ها و مجلات را گرفته و مبتکران روزبه روز با ایده‌های جالب توجه از طریق کانال‌ها وبات‌های تلگرام کاربران را شگفت‌زده می‌کنند. تلگرام تاثیراتی در اقتصاد هم داشته و بسیاری از جوانان باهوش ایرانی با استفاده از اطلاع‌رسانی تبلیغ شما به اعضای خود در تلگرام به کسب و کار خود و شما رونق داده‌اند. اخیرا تعداد کانال‌های تلگرام از چند میلیون بیشتر شده و صاحبان کانال‌ها مطالب جالب توجه و اطلاعات مفید را در کانال‌ها منتشر می‌کنند و میلیون‌ها نفر را سرگرم می‌کنند. حال اینکه در کنار سرگرمی، اطلاع رسانی خدمات و محصول شما می‌تواند بسیار موثر واقع گردد. معرفی بهترین روش تبلیغات در تلگرام و کسب درآمد از تلگرام به تازگی یک تیم خلاق و قدرتمند ایرانی جالب‌ترین ایده در پلتفرم تلگرام را پیاده‌سازی کرده‌اند که روش جدیدی برای ارائه‌ی تبلیغات شما و همچنین راهکار جذابی برای کسب درآمد کانال‌های جذاب و پر کاربر است.

  تبلیغ و تلگرام نام سیستم تبلیغاتی جدید تلگرام است که تبلیغات کلیکی در بستر تلگرام را ارائه می‌دهد و برای اولین بار است که چنین روشی از تبلیغات و اطلاع‌رسانی در شبکه های اجتماعی در ایران اجرا می‌شود. بر خلاف تبلیغات سنتی در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری، در اینجا لازم نیست از کاربران انتظار داشته باشید که پس از دیدن تبلیغ شما، نشانی وبسایت یا شماره‌‌ی تلفن شما را به خاطر بسپارند. بلکه شما می‌توانید تبلیغ خود را به گونه‌ای طراحی کنید که کاربران تنها با یک کلیک بر روی تبلیغ شما به وبسایت شما یا به کانال تلگرامتان هدایت شوند یا با شماره‌ی تلفنی که مد نظر شماست، تماس بگیرند. همچنین می‌توانید کاربر را به طور مستقیم به صفحه‌ی اینستاگرام خود، صفحه‌ی برنامه‌ی خود در کافه‌بازار یا اپ‌استور، آگهی خود در دیوار، آلبوم موسیقی خود در بیپ‌تونز و مانند آن هدایت کنید.

  امکانات جالب فناوران بشری پرداز دارمان ایساتیس برای تبلیغات کنندگان تبلیغات برای بیش از ۱۰ میلیون کاربر کانال‌های تلگرام نمایش داده می‌شود و فقط بابت کاربرانی که کلیک می‌کنند و وارد کانال تبلیغ کننده می‌شوند مبلغی از حساب کسر می‌شود . تبلیغ و تلگرام با استفاده از روش‌های مختلفی که با محاسبات هوشمند همراه است، کلیک‌های تکراری را تشخیص می‌دهد و از شمردن آنها خودداری می‌کند. بنابراین در صورتی که یک نفر در یک بازه‌ی زمانی مشخص بیش از یک بار بر روی تبلیغ‌های شما کلیک کند، با وجود این که آن فرد هر بار به مقصدی که شما تعیین کرده‌اید، هدایت می‌شود، تنها هزینه‌ی یک کلیک برای شما منظور می‌شود یا در صورتی که تبلیغ شما با عنوان نامناسبی بر خلاف قوانین فناوران بشری پرداز نمایش داده شود، بازدید کنندگان تبلیغ شما را مشاهده نموده اما هیچ هزینه‌ای برای شما منظور نمی‌گردد. بهینه هزینه کنید با تبلیغات در تبلیغ و تلگرام ، هزینه‌ی تبلیغاتی بسیار کمتری در مقایسه با هزینه‌ی سنگین تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری می‌پردازید و در ضمن، فقط به ازای کاربرانی هزینه می‌کنید که به تبلیغ شما علاقه دارند و با کلیک بر روی آن قصد دارند اطلاعات بیشتری درباره‌ی شما کسب کنند.

تماس با ما

اطلاعات تماس
 • آدرس:یزد - بلوار 17 شهریور - مرکز رشد

 • ایمیل:boshra@boshrapardaz.ir
 • تلفن: 03537262881
 • وبسایت: www.tablighotelegram.ir
کانال ما را در تلگرام دنبال کنید
بیایید در تماس باشیم